παοκ ολυμπιακοσ 3 1 - Τα στιγμιότυπα του αγώνα ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός για την 20η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος. Ολα τα Ο ΠΑΟΚ άνοιξε το σκορ στο 2' με τον Αντελίνο Βιεϊρίνια - Στο 20' ο Μπίσεβαρ με πλασέ στην κίνηση έκανε το 2-0 - Δοκάρι ο Σάκχοφ στο 30' για τον ΠΑΟΚ - Ο Άκπομ κάνει το 3-0 στο 81' - Το γκολ τηςτιμής για Ο Ολυμπιακός πήρε αυτό που ήθελε κόντρα στον ΠΑΟΚ (3-1) και εξασφάλισε την πρώτη θέση στην κανονική περίοδο. Παραλίγο να τιναχτεί το ντέρμπι στον αέρα στην τελευταία φάση του τρίτου σετ. ΠΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-1 και η 12λεπτη απολογία του ΤΣΟΥΚΑΛΑ κ του ΑΚΗ live στο ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - Duration: 13:47. παοκ ολυμπιακοσ 3 1.

• ΠΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 -1 2019 & ΒΙΝΤΕΟ ΤΑ ΓΚΟΛ

ΠΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 -1 2019 & ΒΙΝΤΕΟ ΤΑ ΓΚΟΛ

Upload date: 14-02-2019
  • ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-1 2019

ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-1 2019

Upload date: 12-02-2019
  • PAOK - OSFP 3-1 atmosphere

PAOK - OSFP 3-1 atmosphere