FAMusic

Best Music Mp3 Downloader

  1. Home
  2. Download
  3. Вчитель-радіоаматор із села Кувечичі Чернігівського району самотужки оснастив школу комп’ютерами

Вчитель-радіоаматор із села Кувечичі Чернігівського району самотужки оснастив школу комп’ютерами

Вчитель-радіоаматор із села Кувечичі Чернігівського району самотужки оснастив школу комп’ютерами

Uploader: UA: ЧЕРНІГІВ

Size: 5.24 MB

Duration: 03:49

Date: September 29, 2018

Download Mp4

#Новини #Суспільне #UAЧернігів
Вчитель-радіоаматор із села Кувечичі, Чернігівського району, оснастив школу комп’ютерами. Андрій Шарий працює фізиком більше 20 років. За цей час зібрав для навчального закладу комп’ютерний клас – 19 машин. Запчастини для них збирає з усієї України. Напередодні дня вчителя в гостях у кувечицькій школі побувала наша Альона Макаренко.

Саморобні автоматичний дзвінок, світильник, що реагує на тепло, комп’ютери в кожному класі. Це - школа в селі Кувечичі Чернігівського району. Тут вчиться 56 учнів, працює 13 вчителів. Керує процесом – фізик Андрій Шарий.
Андрій Шарий, директор школи: «По нещасному збігу обставин – директор цієї ж школи, тому що доводиться, і таку роботу теж треба робити.»

У вільний час між адміністративною роботою і викладанням фізик майструє. Ці прилади у його класі зроблені власноруч.
Андрій Шарий, директор школи: «Шкільне обладнання дуже дороге, але як вихід рятує трішки моє хобі, я радіоаматор, тому багато чого я можу зробити сам.
Це - модулятор світла. Ось я можу взяти трішки синього, додати трішки зеленого – і в мене вже такий блакитний колір.
Ультразвуковий вимірювач відстані показує, скільки для тієї перешкоди сантиметрів.
І метроном, який через рівні проміжки часу нам блискає й подає звуковий сигнал.»

Андрій Шарий вчить за принципом: фізика має бути прикладною. Тому кожен урок закріплює експериментом.
«Після такого експерименту як правило прокидаються всі і ми починаємо говорити, а чому ж тут щось таке схоже на туман утворюється в пляшці й далі йде розмова.»

Аліна Желей, учениця 9 класу: «Дуже подобається, тому що Андрій Михайлович майже на кожному уроці показує якісь цікаві експерименти. Ми разом розв’язуємо задачі і він нам допомагає.»

Засвоївши урок із фізики про електродвигуни, дев’ятикласники Дмитро й Данило йдуть на біологію. Тут продовжують крутити дроти і думають, як від шкільного хом’яка Тьоми отримати електроенергію.
Дмитро Магравян, учень 9 класу: «Ми хочемо зробити двигун, щоб хом’як виробляв енергію й цим живив лампочку.
Нині в кувечицькій школі 21 комп’ютер, 19 із них директор склав сам. Запчастини для техніки до школи несуть з усього села. Й не тільки.
«Ось черговий пацієнт переживає можна сказати реінкарнацію. Все його нутро безнадійно застаріло, тому зараз замінена материнська плата, замінений процесор. І вже фінальна стадія збирання, підключення кабелів, налаштування, і далі піде в який-небудь з класів на заміну. Запасні частини, які я зараз монтую в цей комп’ютер, мені надійшли поштою аж з Дніпра, через пів України. Там люди викинули, але вони знають, що десь на карті є Кувечичі й там треба стара техніка.»

Андрій Шарий пише публікації в дитячі наукові журнали, бере участі в конкурсах, турнірах та олімпіадах. Минулого року став кращим вчителем фізики в Україні. 2017 рік «Учитель року» за версією журналу колосок, дитячого журналу. Зупинятися на цьому вчитель не планує. Наразі готується до нових наукових змагань.
«Скоро олімпіада, на весняних канікулах. Поїдемо на олімпіаду з фізики, готую задачі вже зараз, за мною експеримент, демонстраційна олімпіада частково. Тому ідеї накопичуємо, залізякі паяємо, все готується по трішки. Я люблю свою роботу. Мабуть це і визначає те, як я її роблю.»

Сторінка UA: Чернігів на facebook: https://www.facebook.com/uachernihiv/

Info
This website works on all popular web browsers such as Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Opera and also Android mobile browsers, on which you can download all your favorit music in mp3 format and save them directly on your mobile phone or your tablet.